język

W Media Ready łączymy wieloletnie doświadczenie w pracy w produkcji oraz w agencjach kreatywnych.

Ponieważ sami jesteśmy jednocześnie twórcami, producentami i performerami, możemy dostarczać treści wideo, które przy kilkukrotnie niższym budżecie niż rzeczy produkowane „klasycznie”, zachowają wysoki poziom artystyczny i realizacyjny. Już na początkowym etapie tworzenia pomysłu jesteśmy w stanie zaproponować optymalne kosztowo rozwiązania.

"Myślę, co robić."

Rafał Górski

Rafał Górski

creative partner / reżyser
20 lat doświadczenia w branży reklamowej. W swoim dorobku ma kilkadziesiąt nagród na festiwalach reklamowych (Cannes Lion Cyber, New York Festival, Grand Prix GoldenDrum, Eurobest, Epica, KTR). Współtwórca platformy komunikacji marki CCC „Go for more”. Od 2008 roku dyrektor kreatywny CHANGE Serviceplan. Juror na festiwalu Cannes Lions. Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

"Robię to, co robię i robię to, czego inni nie chcą robić."

Patrycja Kędziorek

Patrycja Kędziorek

client service
10 lat doświadczenia w client service. Pierwsze kroki stawiała przy organizacji eventów, a kolejne w CHANGE/Serviceplan prowadząc kampanie digitalowe (performance, rich media, dynamiczny remarketing, wizerunek) dla Klientów taki jak: Polski Standard Płatności (BLIK), Lenovo, Tchibo Polska, pracując przy budowie stron www i kampaniach ATL. Prywatnie - uwielbia podróże, dobrą muzykę i... zorganizowanie. ;)

"Ze mną nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko się da, tylko trzeba chcieć."

Nina Biedunkiewicz

Nina Biedunkiewicz

producer
Pomysłodawczyni i założycielka firmy Ohana Film Production. Wśród znajomych uznawana za bardzo odważną i zwariowaną. Z jej strony można liczyć na empatię i niepowtarzalne poczucie humoru. Rodowita Pomorzanka, pochodzi z Gdyni, a na co dzień mieszka w Warszawie. Studiuje organizację produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.

"W mojej pracy dążę do perfekcji. Bez żadnych półśrodków."

Krzysztof Sumera

Krzysztof Sumera

editor
Studiował w Brighton Film School na kierunku Filmmaking HNC. Następnie pracował dla Rossmanna oraz Indigo. W ciągłym dążeniu do perfekcji stale rozwija swoje umiejętności, czerpiąc zarówno z klasycznych technik filmowych jak i możliwości nowych technologii. Prywatnie: Zapalony tancerz z kolekcją pucharów i klasą "C" w obu stylach tańca towarzyskiego.

"Nie wszystko można przewidzieć, ale nawet nad niespodziewanym można zapanować."

Maja Wawrzynkiewicz

Maja Wawrzynkiewicz

production coordinator
Absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych i studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Zaczynała od fotografii produktowej, a teraz inspiruje się i rozwija w pracy przy produkcjach reklamowych. Uwielbia kino skandynawskie, podróże i niekończące się rozmowy z ciekawymi ludźmi.

"W mojej pracy najważniejsze są porządek i dobre planowanie, bo After Effect potrzebuje bardzo dużo wolnego miejsca na dysku."

Krzysztof Czermiński

Krzysztof Czermiński

ilustrator, animator 2D
Swoją pierwszą amatorską animację stworzył jako dziecko w wieku 13 lat. Przygodę w branży reklamowej 18 lat temu. Zajmował stanowiska animatora, senior designera, Senior Art Directora m in. agencjach DDB i Change Warsaw. Autor wielu digitalowych kampanii dla McDonalds, Toyota, Lipton, Algida, Allianz Direct, Bank Millennium, T-Mobile, Tchibo, Netia, Orange i innych. 3 lata temu powrócił do swoich korzeni - animacji. Prywatnie - miłośnik fotografii, ćwiczy na drążkach, biega, pływa i jeździ na rowerze.

"W Media Ready wiemy jak tworzyć profesjonalne filmy bez względu na ograniczenia czasowe, finansowe, logistyczne."

Paweł Kucharczyk

Paweł Kucharczyk

operator współpracujący
9 lat doświadczenia jako reżyser/operator przy produkcjach reklamowych, szeroko pojętym contencie internetowym, a także w tym bardziej "artystycznym" kinie - krótkie etiudy fabularne, film krótkometrażowy z nominacją za najlepsze zdjęcia w konkursie Młodego Kina w Gdyni i festiwalu w Montrealu.

"Jeśli nie możesz przeskoczyć wysokiej ściany, spróbuj ją obejść."

Adrianna Orych

Adrianna Orych

kierownik produkcji
Zdeterminowana od początku do końca. Nigdy się nie poddaje, a swoją pracę wykonuje z największą starannością. Prywatnie fanka filmów dokumentalnych i słowiańskiej mitologii. Studentka organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Kierownik produkcji filmu ,,Rozwiązanie’’. Kierownik produkcji krótkiego metrażu ,,Trouly yours’’. II kierownik produkcji spotu reklamowego w ramach konkursu Papaya Young Directors 2021 dla marki DPD.

"Wszystko jest możliwe, trzeba się jedynie porządnie zastanowić jak to wykonać."

Jan Jurek

Jan Jurek

operator, kolorysta, montażysta filmowy
W zawodzie pracuje od 2017r zaczynając od pracy w wypożyczalni sprzętu filmowego, co dało mu duże doświadczenie techniczne umożliwiające prace na wielu systemach kamer takich jak: Sony, ARRI, RED czy Blackmagic. Na przestrzeni lat współpracował z instytucjami i firmami jak: Instytut Pamięci Narodowej, Telewizja Polsat, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, Muzeum Historii Polski, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne czy Vision Express wykonując dokumenty, reportaże, making of czy filmy krótkometrażowe.

Opowiedz nam więcej o swoim projekcie

  Zadzwoń do nas jeśli wolisz kontakt bezpośredni:

  +44 660 640 401

  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.

  Opowiedz nam więcej o swoim projekcie

   Zadzwoń do nas jeśli wolisz kontakt bezpośredni:

   +44 660 640 401

   Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
   contact

   CENA OD

   zł*

   *Podana cena jest ceną szacunkową, nie odnosi się bezpośrednio do prezentowanej pracy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i nie powinna być podstawą do jakichkolwiek dalszych analiz i obliczeń a wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z przyjęciem zlecenia.